Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på vuxenutbildningen i Kumla.

Besöksadress:

Skriv tabellbeskrivning här

Vuxenutbildningen

Skofabriken

Södra Kungsvägen 1, 2 trappor

692 38 Kumla

Skriv tabellbeskrivning här

Lars Nilsagård,

rektor

019-58 89 41

lars.nilsagard@kumla.se

Ylva Olsson

ledningsresurs

019-58 94 55 / 070-5746272

ylva.olsson@vux.kumla.se

Roger Källström,

studie- och yrkesvägledare

019-58 80 40

roger.kallstrom@kumla.se

Anna-Karin Karlsson,

skoladministratör

019-58 80 81

anna-karin.karlsson@kumla.se

Personal

Skriv tabellbeskrivning här

Namn

Ämnen

Telefon och e-post

Sami Kaplan

Ma gr Ma gy

019-58 80 58

sami.kaplan@jn.kumla.se

Hans Carlsson

Bio, Nak Ma gr

019-58 80 58

hans.carlsson@vux.kumla.se

Mikael  Persson

Eng gr

Sve gr

019-58 80 48

mikael.persson@vux.kumla.se

Andreas    Karlsson

Lärvux

019-58 80 59

andreas.karlsson@jn.kumla.se

Jenny Sjöström

Sve gy

019-58 87 26

jenny.sjostrom@vux.kumla.se

Eva Reinhold

Rel, spec

019-58 80 58

eva.reinhold@skola.kumla.se

Jesper Lundvall

Sam gr

Sam gy

His,

019-58 87 26

jesper.lundvall@jn.kumla.se

Ylva Olsson

En gy

019-58 94 55

ylva.olsson@vux.kumla.se

Åsa Andersson

SFI

019-58 80 48

asa.andersson@vux.kumla.se                           

Anna-Lena Köpberg

SFI

019-58 80 48

anna-lena.kopberg@vux.kumla.se

Eva Englund

SFI

019-58 80 48

eva.englund@vux.kumla.se

Roiwada Yassine

SFI

019-58 80 48

roiwaida.yassine@vux.kumla.se

Ingela Hellqvist

SFI

019-58 80 48

ingela.hellqvist@vux.kumla.se

Fredrik Åström

SFI

019-58 80 48

fredrik.astrom@vux.kumla.se

Anna Sunneteg

Sve gy

019-58 87 26

anna.sunneteg@vux.kumla.se

Hala Dahrouj

SFI

019-58 80 48

hala.dahrouj@jn.kumla.se